+38 (097) 928-88-87
+38 (093) 878-88-82
Передзвонити Вам?
+38 (097) 928-88-87
+38 (093) 878-88-82
Передзвонити Вам?

Компанія «Трансбуд» надає наступні

види ремонтних робіт в місті Вишневе:

 

 

 

 1. Асфальтування доріг
 2. Укладання асфальту
 3. Асфальтна крихта
 4. Ямковий ремонт доріг

 

 

Переваги компанії "Трансбуд":

 

 

 • Ціна - дешевше інших компаній, не завищуємо вартість.
 • Досвід - багаторічний досвід роботи фахівців.
 • Терміни - виконання робіт в призначений час.
 • Технології - використання сучасних технологій.

 

 

Для консультації та замовлення дзвонити за телефонами:  +38 (097) 928-88-87; (093) 878-88-82.

 

В наш час, багато користувачів дороги часто стикаються з проблемою поганих доріг. Часто це призводить до плачевних результатів, а саме - до поломки автомобіля або іншого транспортного засобу, яка супроводжується в дорозі недешевим обслуговуванням. Місто Вишневе не стало винятком. Щоб вирішити цю проблему потрібно чимало коштів і часу, тому ми пропонуємо якісне асфальтування доріг у Вишневому за прийнятними цінами наступних областей:

 

Асфальтування доріг в Вишневому

 

 


Велику роль в ремонті доріг грає асфальтування. Воно має включати в себе високоякісне дорожнє покриття, власне без цього не обійтися. На жаль, багато дорожніх кампаній не приділяють належної уваги до цього етапу дорожніх робіт. Часто таке ставлення призводить до поганої якості дорожніх покриттів, виникнення ям і тріщин. Щоб вирішити дану проблему існує кілька кроків, а саме: варто звернути увагу на клімат регіону і плановані авто дороги, отримати шар асфальтобетону із заздалегідь запроектованими властивостями, а найголовніше - зробити цю роботу за новітніми технологіями. Це лише мала частина кроків, адже асфальтування не обмежується дорожнім будівництвом, це так само: ямковий ремонт доріг, асфальтування певної території (укладання асфальту).

 

Укладання асфальту (Вишневе)

 

 

 

Другим етапом є укладання асфальту. Багато що залежить від того, коли і в яку погоду це робиться. Якщо нехтувати дорожньо-будівельними правилами, то наслідки будуть великі. Деякі з цих наслідків: низька якість виконаної роботи, маленький термін експлуатації, косметичні дефекти (ями, тріщини, пробої). Вирішується ця проблема легко,- досить правильно вибрати тип і марку асфальту, враховуючи зовнішні чинники навколишнього нас середовища. Наші фахівці з великим досвідом вирішать цю проблему швидко і якісно.

 

Асфальтна крихта (Вишневе)

 

 

 

Асфальтна крихта, яку виробляють з ретельно подрібненого старого дорожнього покриття. Цей матеріал сильно затребуваний при обробці тимчасових доріг або проїздів при середньому, маленькому навантаженні.

 

Так само, вона грає роль першого матеріалу для укладання різного типу доріг, де переважають сільські дороги. Тому асфальтна крихта часто використовується для асфальтування сільських доріг та асфальтобетонної суміші. Дана сировина дуже практична і дешева, саме через це, вона сильно популярна в дорожньо-будівельному ремонті.

 

Ямковий ремонт доріг в Вишневому

 

 

 

У різних випадках дорожники вдаються до ямкового ремонту доріг, частими випадками цього є неправильне укладання асфальту, отже, що таке ямковий ремонт доріг? Це дуже ефективний спосіб відновлення ям на дорозі, при якому, в якості вихідного матеріалу використовується асфальтова крихта. На відміну від інших вона з часом не утворює монолітного покриття, а утворює пухку і рухливу середу, однак стоїть осторонь від звичайного асфальтованого покриття. Ямковий ремонт, як і всі інші етапи, залежить від погодних умов і технологій. При цьому, чим краще погода при ремонті і технології - тим краще буде кінцевий результат. По праву поширеним методом вважається гаряче закладення, але воно не досконале, тому що через вплив середовища, відремонтовані ями можуть з'явитися знову, тому альтернатива цьому - холодні суміші.

 

Все це вказує на те, які етапи асфальтування повинні бути і якими способами воно повинно бути здійснено. Керуючись такими принципами, вам слід звернутися до нас, адже жителі міста Вишневе гідні їздити на правильно побудованих дорогах, з нами дороги міста Вишневе знайдуть друге життя або отримають її в перший раз! До всього цього, ми пропонуємо асфальтування доріг у Вишневому, доповнюючи це вигідними цінами, великим сучасним дорожнім автопарком і виконану сумлінно роботою.

 
 
ПРОЕКТИ / Всі проекти
 
Наші переваги:
 • ВЕЛИКІ ЗНИЖКИ
  (На великі замовлення та постійним клієнтам)
 • НОВА ТЕХНІКА
  (Використовуємо нову і якісну техніку)
 • КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
  (Комплексний, індивідуальний підхід до кожного замовлення)
 • ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ
  (Можливість орендувати спецтехніку)
 • ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ
  (Фахівці з великим досвідом роботи)
 • СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  (Використання сучасних технологій)
У ВАС Є ПИТАННЯ?
Перезвоните по телeфону или напишите сообщение!
 
+38 (097) 928-88-87
+38 (093) 878-88-82
НАПИСАТЬ СООБЩЕНИЕ