+38 (097) 928-88-87
+38 (093) 878-88-82
Передзвонити Вам?
+38 (097) 928-88-87
+38 (093) 878-88-82
Передзвонити Вам?

Компанія "Трансбуд" надає наступні

види ремонтних робіт в місті Обухів:

 

 

 1. Укладання асфальту
 2. Ямковий ремонт доріг
 3. Асфальтування доріг
 4. Асфальтна крихта

 

 

Переваги компанії "Трансбуд":

 

 

 • Ціна - дешевше інших компаній, не завищуємо вартість.
 • Досвід - багаторічний досвід роботи фахівців.
 • Термін - виконання робіт в призначений час.
 • Технології - використання сучасних технологій.

 

 

 

Для консультації та замовлення телефонувати за номерами: +38 (097) 928-88-87; (093) 878-88-82.

 

У будь-якому великому місті багато людей залежать від нормального функціонування транспортних ліній. Багато хто користується метро, але ще більше людей користуються наземним транспортом, начебто власних авто або ж громадського транспорту. І щоб рух не переривалося, а автомобілі не зношувалися занадто швидко, важлива наявність якісного дорожнього покриття.

 

Що стосується самого покриття, то переважна більшість сучасних доріг покриті асфальтом. Розглянемо дороги Обухіва.

 

Укладання асфальту (Обухів)

 

 

 

Асфальтування доріг - процес, що включає в себе кілька етапів.

 

 • Перший етап: розчищення місця асфальтування та покриття його щебенем.
 • Другий етап: асфальт фіксується емульсією, на емульсію налагоджується бітум, а зверху сухий щебінь.
 • Третій етап: після цього полотно вирівнюється за допомогою спеціальної техніки.

 

Асфальт укладають різними способами, залежно від використовуваного матеріалу. Сьогодні в більшості випадків використовуються два різних технологічних процесу: укладання гарячого асфальту і холодне асфальтування.

 

ле цього суміш розподіляється і вирівнюється спеціальним катком. Саме цей спосіб дозволяє заощадити час і зменшити витрати. Другий спосіб передбачає використання спеціальної маси, з додаванням бітуму, яка довгий час перебуває в пухкому стані. Цей спосіб можна використовувати і в холодну пору року. Таким чином, укладання асфальту (Обухів) відбувається в будь-який час року.

 

Ямковий ремонт доріг в Обухові

 

 

 

Ямковий ремонт являє собою ремонт невеликих ділянок дорожнього полотна. Цей вид ремонту також вимагає певних приготувань. Для початку, на пошкодженій ділянці створюють правильної форми отвори невеликої глибини. Розчищені ділянки обробляють бітумом. Далі в ямкового ремонту (Обухів) використовуються ті ж методи, що і при звичайній укладанні асфальту.

 

Асфальтування доріг в Обухові

 

 

 

Асфальтування - це складний процес, який передбачає створення нової дороги. Для початку віддаляється пухкий шар землі. Потім покривають підготовлену ділянку в кілька шарів: пісок, геотекстиль  (він не дає щебеню провалитися), підстава для асфальтової суміші. Це підстава може бути жорстким - бетон або не твердим - щебінь (укладається шарами від найбільшого до найменшого, перемащуємо бітумною емульсією). Кожен шар вирівнюється спеціальною технікою. Потім укладається асфальтна суміш. Після здійснення всіх етапів асфальтування доріг (Обухів) може бути закінчене. Правильно проведений процес дозволяє створити довговічне і якісне дорожнє покриття.

 

Асфальтна крихта (Обухів)

 

 

 

Асфальтна крихта - вторинна сировина, що виникає при подрібненні знятого асфальту та інших роботах з асфальтом. Використовується ця речовина в будівництві доріг дуже широко. З нього навіть будуються тимчасові дороги, або дороги, на які не передбачені високі навантаження. Також, асфальтна крихта використовується для тимчасової лагодження доріг, забезпечуючи безпеку руху. Ще одним варіантом використання є повторне включення в асфальтову суміш. Частка в ній крихти може становити до 60% (в гарячій суміші) і до 25% (холодна суміш). Також  асфальтна крихта (Обухів)  використовується для зміцнення узбіч.

 

Дуже важливо тримати дорожнє покриття в хорошому стані. Але рано чи пізно виникнуть різноманітні ушкодження. Для їх усунення набагато правильніше буде скористатися послугами професіоналів, які зроблять або відремонтують покриття. Робота буде зроблено якісно і покриття ще довго прослужить.

 
 
ПРОЕКТИ / Всі проекти
 
Наші переваги:
 • ВЕЛИКІ ЗНИЖКИ
  (На великі замовлення та постійним клієнтам)
 • НОВА ТЕХНІКА
  (Використовуємо нову і якісну техніку)
 • КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
  (Комплексний, індивідуальний підхід до кожного замовлення)
 • ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ
  (Можливість орендувати спецтехніку)
 • ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ
  (Фахівці з великим досвідом роботи)
 • СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  (Використання сучасних технологій)
У ВАС Є ПИТАННЯ?
Перезвоните по телeфону или напишите сообщение!
 
+38 (097) 928-88-87
+38 (093) 878-88-82
НАПИСАТЬ СООБЩЕНИЕ